(МЕГА ГАЛЕРИЈА) НАД ДЕСЕТ ИЛЈАДИ ОХРИЃАНИ МУ ДАДОА ЦРВЕН КАРТОН НА ГРУЕВСКИ ВО ОХРИД
Last Updated on Дек 06 2016

(МЕГА ГАЛЕРИЈА) НАД ДЕСЕТ ИЛЈАДИ...

Дождот значи предвесник дека ќе доваѓаат подобри времина .Вечерва Охрид беше само на охриѓани, без било какви автобуси, денес во Охрид...
Заев: Македонија ќе ја дознае вистината за смртта на Младенов, за Нешковски, за Смилковско
Last Updated on Дек 05 2016

Заев: Македонија ќе ја дознае...

Ќе победиме со 5 до 10 пратенички мандати и ќе останеме на зборот - рече лидерот на СДСМ, Зоран Заев, вечерва, на митингот на СДСМ и на...
Снимка од митингот во Охрид
Last Updated on Дек 05 2016

Снимка од митингот во Охрид

Снимка од митингот во Охрид
Кузески: Од Охрид се иселени повеќе од 7.500 луѓе пред се млади
Last Updated on Дек 05 2016

Кузески: Од Охрид се иселени повеќе...

Младите во Република Македонија најсилно ги почувствуваа погубните политики на актуелната власт. Според Светска Банка,...
Џилијан Миловановиќ: Ова се избори за да се победат криминалците
Last Updated on Дек 05 2016

Џилијан Миловановиќ: Ова се избори...

Поранешната амбасадорка на САД во Македонија, Џилијан Миловановиќ, синоќа на својот Фејсбук профил, споделувајќи видеа од митингот...

Колумни  Следете не на

Слајд вести

Борба.мк - www.borba.mk

 

                                          

НАЈБОГАТИТЕ 20 ФАМИЛИИ  ВО МАКЕДОНИЈА Featured

НАЈБОГАТИТЕ 20 ФАМИЛИИ ВО МАКЕДОНИЈА

 КОИ СЕ НАЈБОГАТИТЕ ФАМИЛИИ ВО МАКЕДОНИЈА Е ПРАШАЊЕ КОЕ РЕТКО КОЈА ИНСТИТУЦИЈА ВО МАКЕДОНИЈА Е СО ДОБРА ВОЉА ДА ОДГОВОРИ

РЕДАКЦИЈАТА НА МАКЕДНОСКА БОРБА СЕ ОБИДЕ ДА НАПРАВИ ЕДНА ЛИСТА КОЈА НЕ ТВРДИМЕ ДЕКА Е ПРЕЦИЗНА НИТИ ТОЧНА.ЕДНОСТАВНО ОД ДОСТАПНИТЕ ПОДАТОЦИ

ГО ДОБИВМЕ ОВА-

 

Вторник, Дек 06 2016 0 K2_COMMENT
(МЕГА ГАЛЕРИЈА) НАД ДЕСЕТ ИЛЈАДИ

Дождот значи предвесник дека ќе доваѓаат подобри времина .Вечерва Охрид беше само на

Понеделник, Ное 14 2016 0 K2_COMMENT
Бугарската Влада поднесе оставка

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска до Народното собрание на Бугарија поднесе

za zivot

received 1706434373006945

 reklama

reklama

reklama

ИМПРЕСУМ: Издавач: СОС Балкан Медиа -Охрид Ул. Димитар Влахов Б.Б - Претедател со неограничени овластувања Сашко Денесовски.  Kонтакт: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. , Уредува: редакциски колегиум, главен и одговорен уредник: Денесовски Сашко, спорт: Иван Арсеновски, контакт: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. Испратените текстови и фотографии не се враќаат. Информациите и фотографите на интернет порталот се авторизирани, и служат исклучиво за лично информирање. Забрането превземање без согласност на издавачот. Секое неовластено превземање и реемитување на вести подлежи на кривична одговорност согласно Кривичниот Законик на РМ. Правен застапник: Aдвокатска канцеларија Емил Балабан ул. Македонски Просветители бр.1 Охрид.